Triatlon Takımı Talya Bitkisel ile Yola Devam Ediyor

Antalyaspor Triatlon takımı Talya Bitkisel ile sponsorluk anlaşmasını yeniledi.

Triatlon Takımı Talya Bitkisel ile Yola Devam Ediyor
29 Nisan 2022 19:43

28 Nisan 2022 tarihinde Hasan Subaşı Tesislerinde gerçekleşen tören ile Antalyaspor Triatlon takımı Talya Bitkisel ile sponsorluk anlaşmasını yeniledi.

Törene, gıda takviyeleri ve özel amaçlı yağ karışımları üreten ayrıca kozmetik, gıda ve ilaç sanayi için hammadde alanında faaliyet gösteren Talya Bitkisel adına firma yöneticileri Ömer Ertaş ile Bergin Saygı katılırken; Antalyaspor Kulübü Derneği adına Yönetim Kurulu Üyesi Caner Canıtez ve Genel Koordinatör Cem Manavuşak katıldılar. Triatlon Takımı Şube Sorumlusu Sabri Yiğit Üfler ve Şube Yardımcısı Oğuz Bodur’un da hazır bulunduğu tören, fotoğraf çekimi ile sonlandı.

Son derece zorlu etaplarda kazandığı madalyalarla yükseliş grafiğini sürdüren Antalyaspor Triatlon takımı ile 2003 yılında Antalya’da kurulan ve günümüzde ABD’de de faaliyetlerini sürdüren Antalya’nın uluslararası markalarından Talya Bitkisel arasında imzalanan bu anlaşma ile bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da görünürlük faaliyetlerinde iş birliğinin sürdürülmesi amaçlanıyor.