Yeni Sezon Formaları Tanıtıldı

Antalyaspor’un 2019-2020 sezonunda giyeceği formalar tanıtıldı.

Yeni Sezon Formaları Tanıtıldı
21.07.2019
A+
A-

Bu sene de yoluna Nike ile devam eden Antalyaspor’un 2019-2020 sezonunda giyeceği formalar, bugün saat 17.07’de Antalyaspor sosyal medya hesaplarından eş zamanlı olarak paylaşıldı. 

Yayımlanan videoda SadeceAntalyaspor.com yazarı Ceren Kurtuluş, Kırkpınar Başpehlivanı Ali Gürbüz, Demreli Zühre Ana ve görme engelli Elmalılı Ömer’e yer verilirken, çekimlerin Antalya Stadyumu, Üç Kapılar, Saat Kulesi, Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirildiği görüldü. Ayrıca videonun sonunda Konyaspor’un forma tanıtım filmine yapılan gönderme de dikkat çekti.

Önünde Yivli Minare’yi temsil eden deseni barındıran kırmızı ve beyaz modellerin yanı sıra klasik çubuklu forma bu yıl da yeşil sahalarda yer alacak. Antalyaspor armasının üzerinde bulunduğu yeni model ise lacivert forma. Üzerinde kırmızı ve beyaz renklerden oluşan Antalya haritasının yer aldığı forma, Antalyaspor için özel olarak üretildi.

Formaların ilerleyen günlerde Antalyaspor Store mağazalarında ve n11.com üzerindeki Antalyaspor sayfasında satışa çıkması bekleniyor. 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.