Korkmaz, Mağlubiyetin Sorumluluğunu Üzerine Aldı

Teknik Direktör Bülent Korkmaz, maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Korkmaz, Mağlubiyetin Sorumluluğunu Üzerine Aldı
26 Ekim 2019 17:21

Teknik Direktör Bülent Korkmaz, maçın ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada bireysel hataların önüne geçemeyeceklerini söyledi.

Bülent Korkmaz, mağlubiyete dair yaptığı açıklamada iyi oynadıkları bir maçı geride bıraktıklarını söylerken, “Gene bireysel bir hatadan gol yememiz moral ve motivasyon açısından bozuyor. Açık söylemek gerekirse bu takımın teknik sorumlusu benim. Bir mağlubiyet varsa sorumlu benim. ama bireysel hataların önüne yapan da takım da önüne geçemez. Kimse önüne geçemez. Biz, iyi bir takımız. Yolumuza devam edeceğiz. Oyunculara da söylüyorum, iyi bir aileyiz. Bu dönemlerde birbirimize daha çok sarılmalı, daha çok mücadele etmeli ve daha çok istemeliyiz. Bunu da yapacak gücümüz var ve o mücadeleyi de yapacağız.” dedi.

Kırmızı-beyazlılarda iki haftadır görülen düşüşün sebebini bireysel hatalara bağlayan Korkmaz, mağlubiyetin tüm sorumluluğunu üzerine aldı ve “Bireysel hataların önüne kimse geçemez. Ama bunun nasıl olduğunu nasıl olacağını oturup konuşacağız. Gene söylüyorum, bu takımın teknik direktörü benim. Bir sorumlu arıyorlarsa o da benim.” diyerek sözlerini noktaladı.