Yedinci Hazırlık Maçı Altay İle Oynanacak
Antalyaspor, Erzurum kampındaki sondan bir önceki maçını Altay ile oynayacak.
![Yedinci Hazırlık Maçı Altay İle Oynanacak](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2021/07/antalyaspor-altay-hazirlik.jpg)
Yeni sezon hazırlıklarını Erzurum’da sürdüren Fraport TAV Antalyaspor, yedinci hazırlık maçında bugün Süper Lig’in yeni ekiplerinden Altay ile karşılaşacak. Kırmızı-beyazlılar, rakibi ile Erzurum Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde 17.00’da hazırlık maçı yapacak.
Antalyaspor, Erzurum kampındaki son hazırlık maçında 6 Ağustos 2021 Cuma günü BB Erzurumspor ile bir hazırlık maçı yapacak ve ardından Antalya’ya dönecek.