Yanal: “Enerjimizin Düşmesini İyi Değerlendirdiler”

Ersun Yanal, maçın ardından alınan mağlubiyeti değerlendirdi.

Yanal: “Enerjimizin Düşmesini İyi Değerlendirdiler”
02.05.2021
A+
A-

Teknik Direktör Ersun Yanal, maçın ardından yaptığı açıklamada Göztepe karşısında öne geçtikten sonra takımın enerjisinin düştüğünü, Göztepe’nin bunu iyi değerlendirdiği için galip geldiğini söyledi.

Ersun Yanal, “Maç içinde birçok faktör var. Bu faktörlerden birisi de kadronun hızlı değişmesi ve eksik oyuncularımız. Çok derin bir kadroya sahip değiliz. Bu da bizi oldukça yorucu bir performans içine itti. Enerjimiz ve saha içinde odaklanacağımız konuların zayıf düşmeye başladığı anlar oldu. Bugün de onlardan birini yaşadık.

Tahmin edemeyeceğiniz bir avantajı ele geçirdiğimiz zaman, 1-0 öne geçtikten sonra takımın enerjisinin artacağını düşünmüşken tam tersi oldu. Oyuncuların enerjisi düştü. Göztepe de bunu iyi değerlendirdi. Şu bir gerçek, oyuncularımız yüksek enerjiyle oynadıkları ve bunu sahaya yansıttıkları zaman her maçı kendi lehlerine çevirdiler. O enerjiyi tekrar açığa çıkarıp bir an önce ligin sonunu getirmeliyiz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
  1. ANTALYA-07 dedi ki:

    “Şu bir gerçek, oyuncularımız yüksek enerjiyle oynadıkları ve bunu sahaya yansıttıkları zaman her maçı kendi lehlerine çevirdiler” BU NE DEMEK ? BİZ TARAFTARLAR BUNU ANLAMIYORUZ……. SİZ TARAFTARLA DALGA MI GEÇİYORSUNUZ ? GIR GIR MI GEÇİYORSUNUZ ? ERSUN, BİZ BUNU ANLAMADIK………

  2. ANTALYA-07 dedi ki:

    “DİMYATA PİRİNÇE GİDERKEN EVDEKİ BULGURDAN OLMAK” NEDİR ? ANTALYASPOR’UN BU GÜNKÜ DURUMUDUR !! ! KUPADA FİNALE ÇIKINCA HEM “LİG BİTTİ”, HEM DE “KUPAYI ALDIK” ZANNETTİLER….. ŞİMDİ, HEM LİGİ, HEM DE KUPAYI KAYBETMEK ÜZERE……. BUNDAN SONRAKİ İKİ MAÇTA ANTALYASPORUN PUAN ALMA ŞANSI SIFIR……. EVET “SIFIR”…….YANİ PUAN A-LA-MAZ ….. TARABZON VE KONYADAN PUAN A-LA-MAZ…….. KUPA ZATEN HAYAL, HAYAL OLARAK KALIR……………….