Sinan Gümüş İçin İmza Töreni Düzenlendi

Ara transfer döneminin son imzasını atan Sinan Gümüş için tören düzenlendi.

Sinan Gümüş İçin İmza Töreni Düzenlendi
10 Şubat 2022 15:19
A+
A-

Antalyaspor, 2021-2022 ara transfer döneminin son imzasını atan Sinan Gümüş için tören düzenledi. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza törenine Asbaşkan Emrah Çelik ile yeni transfer Sinan Gümüş katıldı.

Asbaşkan Emrah Çelik törende yaptığı konuşmada; transferi son günün son saatlerde bitirdiklerini hatırlatarak, “Başkanımız Aziz Çetin ve yönetim kurulumuz transfer döneminde yoğun günler geçirdi. Teknik ekibimizin isteği doğrultusunda takımımızı güçlendirdik. Son hamlemizi de Sinan Gümüş ile yaptık. Sinan için biz ısrarcı olduk, Sinan da dik duruşuyla örnek bir tavır sergiledi Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Giderken kendisini sahiplenerek gönderen camiamızın şimdi ondan çok beklentisi var. Bundan sonra bize sadece kendisine başarılar dilemek düşüyor” dedi.

Antalyaspor’a döndüğü için mutlu olduğunu kaydeden Sinan Gümüş ise, “Aslında ben konuşmamı kısa ve öz tutmak istiyorum. Burada olmaktan dolayı mutlu ve gururluyum. Zaten başkanımın söylediği gibi ben buradan çok mutlu ayrıldım ve şu an mutlu dönüyorum. Tam 2 sene önce takım aynı bu durumdayken gelmiştim. Ve başarı sağlayarak çok güzel bir ikinci devre oynadık. Tek hedefim en hızlı şekilde yine fit olmak ve takıma yardım etmek. İnşallah Antalyaspor yine hak ettiği yerlere gelir. Ben de 2-3 hafta içinde tam anlamıyla hazır olmak istiyorum. Önemli olan sakatlanmadan sezon sonuna kadar katkı verebilmem” diye konuştu.

Antalyaspor’un yeni transferi Sinan Gümüş daha sonra yeni forması ve Antalyaspor atkısıyla gazetecilere poz verdi. Sinan Gümüş bu sezon 53 numaralı formayı terletecek.