Podolski’den Dikkat Çeken Galatasaray Paylaşımı

Podolski, Galatasaray maçı öncesinde gene dikkat çeken bir paylaşıma imza attı.

Podolski’den Dikkat Çeken Galatasaray Paylaşımı
A+
A-
2 Ocak 2021 15:16

Son dönemde ortaya koyduğu yetersiz performansı nedeniyle taraftarların tepkisini çeken Lukas Podolski, bu sefer de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla taraftarların tepkisini çekti.

Bugün oynanacak Galatasaray maçı öncesinde maç günü paylaşımı yapan Podolski, kullandığı görselde kendisinin Galatasaraylı ve Antalyasporlu fotoğrafına yer verdi. Podolski’nin maç öncesi yaptığı bu paylaşım yalnızca taraftarlar açısından değil, yönetim kanadından da tepki çekerken, bu paylaşımın yarattığı rahatsızlıkla bazı yöneticilerin oyuncunun gönderilmesinden yana görüş bildirdiği öğrenildi. 

Daha önce de Galatasaray’ın lehine yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Podolski’nin şubat ayında Galatasaray’ın Fenerbahçe’yi 3-1 mağlup ettiği maçın ardından yaptığı “Mayıslar bizimdir” paylaşımı bizzat Ali Şafak Öztürk tarafından sildirtilmiş, Alman oyuncu da “Bundan önce formasını giydiğim her kulüp gibi Galatasaray’ın da başarısı beni mutlu etti. Ancak bu durum benim Antalyaspor formasına hizmet ettiğim ve bundan büyük gurur duyduğum gerçeğini değiştirmez. Tam gaz yola devam! #BizAntalyasporuz” şeklinde özür mesajı yayınlamak zorunda kalmıştı.