Kombine Kartlar Satışa Sunuldu

Kombine Kartlar Satışa Sunuldu
12 Kasım 2021 15:02

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından tribün kapasitelerinin tamamının seyirciye açılacağını duyurmasının ardından Antalyaspor yönetim kurulu, Spor Toto Süper Lig’in geride kalan maçlarını kapsayacak şekilde kombine kart satışının başlatılmasına karar vermişti. Kombine kart satışları bugün 15.00’te başladı.

Basın Sözcüsü Adnan Başkan, başkan Aziz Çetin ve yönetim kurulu olarak taraftarın kombine kart talebine seyirci kısıtlaması nedeniyle yanıt veremediklerini ancak statların tam kapasite ile açılma kararından sonra kombine kart satışına başlama kararı aldıklarını belirterek, “Mümkün olduğunca kombine kart fiyatlarını uygun tutmaya çalıştık. Önceden kombine kartı olan taraftarımıza 10 günlük bir öncelik tanıdık. Biz bir bütün olarak hareket ettiğimizde ne kadar güçlü bir kulüp olduğumuzun farkındayız. Taraftarımızın bizi evimizde yalnız bırakmayacağına, zorlu maçlarda bizlere omuz vereceğine inanıyoruz” dedi.

Kombine kart satışlarının başlama zamanı, 12 Kasım Cuma günü saat 15.00 olarak belirlendi. 12-21 Kasım tarihleri arasında eski kombine kart sahipleri öncelikli olarak kombine kart alabilecek. Bu süreden sonra boş olan koltuklardan kombine kart almak isteyen taraftar için zaman kısıtlaması olmayacak. 22 Kasım tarihinden itibaren yenileme dönemi bitecek ve genel satış başlayacak.

Kombineleri Passo.com.tr adresinden satın alabilirsiniz. 

Kombine Kart Fiyatları

Kuzey Üst-Alt Tribün             150 TL

Güney Üst-Alt Tribün            150 TL

Doğu Üst A-B-F-G Blok        250 TL

Doğu Üst C-D-E Blok            300 TL

Doğu Alt A-B-F-G Blok        300 TL

Doğu Alt C-D-E Blok            350 TL

Batı Üst A-B-E-F Blok          300 TL

Batı Üst C-D Blok                  350 TL

Batı Alt A-B-F-G Blok          350 TL

Batı Alt C-D-E Blok              400 TL

VIP Tribün                              750 TL