Houssam Eddine Ghacha Antalyaspor’da

Antalyaspor, Houssam Eddine Ghacha ile sözleşme imzaladı.

Houssam Eddine Ghacha Antalyaspor’da
17 Temmuz 2021 14:19

Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde Antalyaspor Basın Sözcüsü Adnan Başkan’ın katıldığı imza töreninde Cezayirli futbolcu ile 2+1 yıllık sözleşme imzalandı.

Uzun zamandır takip ettikleri kanat oyuncusu Houssam Ghacha’ya imza attırıp iyi bir transfer yaptıklarını belirten Adnan Başkan, “Yönetimimiz, scout ekibimiz ve Ersun Yanal hocamızın isteği doğrultusunda bir transfer daha gerçekleştirdik. Bütçemize göre en iyi transferleri yapmak istiyoruz. Önceliğimiz, takımımıza faydalı olacak, Türkiye’de ses getirecek isimler. Kendisi halen devam eden Cezayir liginde bu sezon 24 maçta 10 gol 9 asist yaptı. Takımı da averajla ikinci sırada. Türkiye’de adından söz ettirecek ve doğru transferler yaptığımızı gösterecek bir oyuncu. Taraftarımızın içi rahat olsun. Doğru isimler almaya devam edeceğiz” dedi.

25 yaşındaki Houssam Eddine Ghacha kendisine Türkiye’deki başka takımlardan da teklif geldiğini ancak Antalya’yı tercih ettiğini söyledi.

Elinden gelenin en iyisini ortaya koyacağını kaydeden Ghacha, “Antalya ve Türkiye’de uzun yıllar kalmak istiyorum. İyi bir performans göstereceğime ve takımıma faydalı olacağıma inanıyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından resmi sözleşmelere imza atılırken Adnan Başkan ve Houssam Eddine Ghacha, kameralara birlikte “Biz Antalyasporuz” dedi.