Hakan Özmert İle Sözleşme Yenilendi

Hakan Özmert 1 yıl daha kendisini Antalyaspor’a bağlayan sözleşmeye imza attı.

Hakan Özmert İle Sözleşme Yenilendi
20 Haziran 2022 16:00
A+
A-

Fraport TAV Antalyaspor, takım kaptanı Hakan Özmert ile 1 yıl için daha anlaşmaya vardı ve Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin’in katıldığı tören ile resmi sözleşme imzalandı.

Takım kaptanı Hakan Özmert ile yeniden imza masasına oturmaktan keyif duyduğunu belirten Aziz Çetin, “Kendisi son geldiğinden itibaren 4,5 yıldır, toplamda 7,5 yıldır takımımıza hizmet veriyor. Süper Lig’de bizimle 153 maçı var. Türkiye Kupası’nda 22, Birinci Lig’de 30, Süper Kupa’da 1 maça çıktı. Toplam 206 kez Büyük Antalyaspor’umuzun formasını giydi. Emeği çok. Kendisinden gelecek yıl da beklentimiz fazla. İnşallah seneye bu imza masasına tekrar otururuz. Kaptanımız çok fedakarlık gösterdi. Takım içindeki duruşu, abiliği ve aile yapısı Antalyaspor kültürünün, felsefesinin tam olarak yansımasıdır” dedi.

Başkan Aziz Çetin’e, Futbol Sorumlusu Nuri Şahin’e, teknik ekibe, takım arkadaşlarına, tesisteki bütün çalışanlara, eşine, ailesine ve tüm taraftarlara kendisine gösterilen sevgiden dolayı teşekkür eden Hakan Özmert, “Antalya ve Antalyaspor’u kendi evim gibi hissediyorum. İnşallah toplamda 9 yılımı burada tamamlayacağım. Bu da futbol kariyerimin yarısı demek. Ben Antalyasporlu olmaktan çok mutluyum. Burada çok huzurluyum. İnşallah futbol sonrası da buraya yerleşmeyi düşünüyorum” diye konuştu.

Nedenini bilmediği şekilde bu kez her zamankinden çok daha fazla heyecan duyduğunu söyleyen Özmert, “Geçen sene çok başarılı bir ikinci yarı geçirdik. Kaldığımız yerden devam edeceğiz. Her zaman bir hayalim var benim. İnşallah daha iyileri olur da takımı Avrupa kupalarında mücadele ettiririz. Hedefimiz bu” ifadelerini kullandı.