Crivelli: “Artık Sadece Antalyaspor”

Crivelli, 17 numaralı formayı giydi ve ‘Sadece Antalyaspor ile ilgili konuşmak istiyorum’ dedi.

Crivelli: “Artık Sadece Antalyaspor”
7 Eylül 2021 14:11

Fraport TAV Antalyaspor, Enzo Crivelli ile sözleşme imzaladı. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine  Yönetim Kurulu Üyeleri Aytaç Altay ve Kerem Çankaya katıldı. Enzo Crivelli, kendisini 1 yıl kiralık olarak kırmızı beyaz renklere bağlayan imzayı atarak 17 numaralı formasını giydi

İmza töreninde konuşan Enzo Crivelli, Antalyaspor’da olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek sözlerine başladı. Fransız futbolcu, “Antalyaspor forması altında başarılı olmak istiyorum. Takıma yardımcı olup ligi en iyi sırada bitirmek için maksimum katkı sağlamak istiyorum. Geldiğim ilk andan itibaren sıcak karşılama için kulüp yönetimine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Süper Lig’de kendisi ile ilgilenen başka kulüpler de olduğunu belirten golcü futbolcu, “Diğer kulüplerden direkt olarak arama ya da mesaj almadım. Antalyaspor’da olduğu gibi hiç bir hoca benimle temasa geçip, istekli olduğunu göstermedi. Bu yüzden Antalyaspor’u tercih etmem zor olmadı. Başakşehir konusu 2 -3 gün öncesine kadar vardı. Şimdi Antalya’dayım. Orada çok güzel günlerim geçti şampiyonluk yaşadım. Bu günden sonra sadece Antalyaspor ile ilgili konuşmak istiyorum. Çok iyi takım ruhu yakalayıp kolektif şekilde başarı olunca benim de daha üst seviyede performansımı göreceksiniz” ifadelerini kullandı.

İmza töreni, Crivelli’nin 17 numaralı formasıyla gazetecilere verdiği pozla sona erdi.