Antalyaspor’un Beşinci Hazırlık Maçı Belli Oldu
Antalyaspor’un dördüncü hazırlık maçının tarihi belli oldu.
![Antalyaspor’un Beşinci Hazırlık Maçı Belli Oldu](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2021/07/antalyaspor-umraniyespor.png)
Afyonkarahisar kampının son gününde yarın Menemenspor ile karşılaşacak Fraport TAV Antalyaspor’un üçüncü etap kamp çalışmalarını sürdürmek için yeniden gideceği Erzurum’daki hazırlık maçlarının ilki belli oldu.
Kırmızı-beyazlılar, 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü TFF 1. Lig ekiplerinden Ümraniyespor ile Erzurum Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde hazırlık maçı yapacak. Mücadele, 16.00’da başlayacak.