Sinan Gümüş ve Podolski’den Antalyaspor Mesajı
Sinan Gümüş ve Lukas Podolski’den Antalyaspor mesajı.
![Sinan Gümüş ve Podolski’den Antalyaspor Mesajı](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2020/01/podolski-sinan-gumus.jpg)
Antalyaspor’un transfer gündemindeki isimler Sinan Gümüş ve Lukas Podolski, Twitter üzerinden yaptıkları paylaşımlar ile transferlerine yeşil ışık yaktılar.
Lukas Poodolski’nin ‘uçak’ ve ‘akrep’ emojilerini içeren mesajına yanıt veren Sinan Gümüş,”Hadi #gazver, bekliyorum” mesajını paylaştı.
Antalyaspor yönetiminin gün içerisinde bu oyuncular ile anlaşmaya yakın olunduğu açıklamalarının ardından oyuncuların bu paylaşımları transferlerin bittiği şeklinde yorumlandı.