Şerefinle Oyna Antalyaspor

Heyecanla beklediğimiz lig başladı ama ne başlama …

Şerefinle Oyna Antalyaspor
16 Ağustos 2017 09:21

Bu hafta açıkçası yazı yazasım gelmedi ama konu Antalyaspor ise bizde akan sular durur. Heyecanla beklediğimiz lig başladı ama ne başlama… İlk haftadan hakem damgasını vurdu maça. Bu demek oluyor ki bu sene de sadece rakibi değil hakemi de yenmek zorundayız.

İlk iki üç hafta takımdan iyi bir futbol beklemek doğru değil, o yüzden sabretmeliyiz. Tek eleştirebilecek konu var o da taktik yönden. Samuel Eto’o geçen sezondan beridir geriden gelip top alıyor, o yüzden ileride çoğalamıyoruz. Hatta Deniz Kadah yoksa ceza sahasına bile giremiyoruz. Deniz Kadah yokken Emre Güral’a şans verilebilirdi. Eto’o orta sahaya yakın oyun kurucu gibi oynayıp en uçta da Emre Güral oynayabilirdi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi her zamanki gibi Başkanımız Ali Şafak Öztürk’ü hedef alarak ölçüsüz ve seviyesiz açıklamalar yaptı. Başkanımız maç sonunda yaptığı açıklamalarla gerekli cevabı en güzel şekilde verdi.

Ülkemizde şikeye adı karışmayan iki kulüpten birisiyiz çok şükür ve gururluyuz. Yeter ki sen “Şerefinle Oyna Antalyam!” Şampiyonluklar, kupalar gelir geçer. Bize tertemiz sevdamız yeter…