Şehrinin Takımına Sahip Çık

Ceren Kurtuluş yazdı…

Şehrinin Takımına Sahip Çık
24 Temmuz 2019 09:25

Yeniden merhaba sevgili Antalyaspor ailem!

Şahsım adına bir yıl aradan sonra yeniden sizlerle buluşmanın heyecanı içerisindeyim .

Geçtiğimiz ay 07.07.2019 tarihinde Dünya Antalyasporlular Günü ilan ettiğimiz o günü kırmızıyla beyaza boyayan, yüzlerce, binlerce kişinin içinde Antalyaspor sevdasını ateşleyen, Antalyaspor’u can-ı gönülden ve çıkarsızca sevip, maddi manevi her şekilde destekleyen sevgili Tolga Cömertoğlu’na teşekkür ederek başlamak istiyorum söze.

Umuyorum o akşam yanan meşalelerin ateşiyle şehrimin çocukları yeniden alevlenir ve stadımız da aynı şekilde kırmızıyla beyaza boyanır.

Pazar günü resmi sayfamızda yayınlanan, içerisinde benim de yer aldığım forma tanıtımımız için de her zaman taraftarla iç içe olan, taraftarı ön planda tutan, asilliği ve duruşu ile gönlümüze taht kuran sevgili başkanımız Ali Şafak Öztürk’e ve filme emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

Bir Antalyaspor sevdalısı olarak sizlerden ricam, kişilere değil; kulübünüze para kazandırmanız. Gerek forma alarak gerekse kombine alarak desteğimizi sağlamaz isek, takımdan ve yönetimden beklenti içinde olmamız anlamsız olur.

Hepimize galibiyet dolu bir sezon diliyor, Sevgili Ümit Uysal’ın stat önüne yaptırmış olduğu akrepimizin üzerinde yazdığı gibi;
“Yüreklerinde canlı tuttukları Kırmızı-Beyaz sevdayı ÇIKARSIZCA yaşayan, Antalyaspor’umuzu sesi ve varlığıyla daha da büyüten Antalyasporlulara” selam olsun diyorum.