Sabri Gülel Görevi Bırakıyor

Mart ayından bu yana başkanlık koltuğunda oturan Sabri Gülel istifa kararı aldı.

Sabri Gülel Görevi Bırakıyor
9 Ekim 2023 15:15

14 Mart 2023 tarihinde Antalyaspor A.Ş’de başkanlık görevinden istifa eden Av. Aziz Çetin’in yerine başkanlığa seçilen Sabri Gülel, istifa kararı aldı.

Antalyaspor Kulübü ile yaşanan sorunlar nedeniyle istifa kararı aldığı öğrenilen Sabri Gülel, yaptığı açıklamada rahat bir yönetim süreci yaşamadıklarına dikkat çekti ve Antalyaspor Kulübü’nün kendilerini rahat bırakmadığını belirterek, “İstifa kararı aldığımız doğru. Bugün önce genel kurul kararı alacağız ve akşama doğru da istifamızı sunacağız. Kararımdan dönmem için çok ısrar eden oldu ama ben dönmeyeceğim. Dernek paçamızdan aşağıya çekiyor. Genel kurul kararı aldıktan sonra da aday olmayı düşünmüyorum. Hiç o motivasyonda değilim. Gerçekten çok üzgünüm hem Antalya hem de Antalyaspor için. Antalyaspor bu kadar kendini toplamışken, kendi göbeğini keser hale gelmiş. Umarım bundan sonra hayırlısı olur. Kararımızı da zaten gün içerisinde paylaşarak bir açıklama yapacağız. Hızlıca genel kurula gidilir ve bu ay içerisinde yapılır. Bu seviyeler bizim mücadele edebileceğimiz seviyeler değil” ifadelerini kullandı.

Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu başkanlığı için Sami Güral’ın adı geçerken, geçiş sürecinde Sinan Boztepe ve Adnan Başkan’ın kulübü yönetmesi bekleniyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.