Rüştü Reçber’in Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı

Rüştü Reçber’in koronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklandı.

Rüştü Reçber’in Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı
29 Mart 2020 10:00

FTA Antalyaspor’un 1991-1994 yıllarında kalesini koruyan Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber, mill kalecinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada birdenbire gelişen hızlı semptomlar sebebiyle olayın şokunda olduklarını açıklarken, Rüştü Reçber’in hastaneye yatırıldığını duyurdu.

46 yaşındaki kaleci Rüştü’ Reçber’in eşi Işıl Reçber, yaptığı paylaşımda “Sizlerle gerçeği en şeffaf şekilde paylaşırken daha güzel haberler vermek isterdim fakat üzülerek eşim Rüştü’yü Covid-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz. Her şey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız. Kritik süreçler ve çok zor. Allah benim eşimle beraber tüm hastalara acil şifa ve kolaylık versin. Tek ricam, şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri. Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif, sadece eşimin pozitif çıkmıştır. Bu sebeple bizler evde, kendisi hastanede ve görüş izni yok. Aslında en zor olanı da yanında olamamak ama Allah büyük. Önce ona sonra Türk hekimlerine emanet. İnşallah bu da geçecek. Tüm sevenlere, dostlara, sizlere yürekten sevgiler, dualarınızı eksik etmeyin lütfen. Bu çok önemli.” ifadelerini kullandı.