Reziller

Maçtan sonra hocanın ve oyuncuların açıklamalarına bakıyorum, oynanan oyundan memnunlarmış. Hayır, ben kabul etmiyorum …

Reziller
18 Ekim 2017 07:53

Herkese selamlar renktaşlar. Başlık biraz ağır oldu ama kusura bakmasın kimse. Elimizdeki kadro Şampiyonlar Ligi’ndeki bir çok takımda yok ama biz ligde sonuç alamıyoruz. Bunun hiçbir açıklaması olamaz.

Ego savaşları devam ediyor, takım bundan çok zarar görüyor. Eto’o, Nasri ve Menez takıma zarar veriyor. Buna ne başkan ne de yönetim çözüm bulmuş değil. Sandro 28 dakikada iki sarı karttan kırmızıyı yiyip takımı on kişi bıraktı. Sandro’ya para cezası verilmeli bence. Önemli bir maça çıkıyorsun, kendi sahanda en acilinden üç puana ihtiyacı var ama sarı kartın olmasına rağmen yaptığı faule bak. Direkt kırmızı kart bile verilir.

Maçtan sonra hocanın ve oyuncuların açıklamalarına bakıyorum, oynanan oyundan memnunlarmış! Hayır, ben kabul etmiyorum. Sahada sonuç almadığımız hiçbir oyundan memnun değilim. Hele ki acil üç puana ihtiyacımız olduğu bu dönemde. Eto’o bey yine çıkıp “Geçen sene söylediğim sözlere inansınlar. Yine aynı olacağız. Futbol da hayat gibidir. Bu kıvılcımı yaktık bugün, iyi günler de yakındır” diye açıklama yapıyor. Sormazlar mı sekiz haftadır nerdesiniz diye! Bu takım elbet toparlanır, toparlanmak zorunda ama bazı futbolcuların takıma zarar verdiği aşikar. Bunlar özellikle de yıldız diye tabir ettiğimiz oyuncular… Eğer onlar egolarından arınıp sadece sahaya odaklanırsa, daha önceki yazılarımda belirttiğim gibi bu kadronun ligde yenemeyeceği takım yok.

Biz kızarız, üzülürüz ama Antalyasporluluğumuzdan hiçbir şey kaybetmeyiz. En kötü gün bugünse, bugün de Antalyaspor.

 

 

 

 

ETİKETLER: ,