Pasif Yönetim

Sezon başından beri takım çatır çatır doğranıyor. Bizim yönetimden ya da başkandan bir ses var mı …

Pasif Yönetim
A+
A-
25 Ekim 2016 09:22

Sezon başından beri bu takım çatır çatır doğranıyor. Bizim yönetimden ya da başkandan bir ses var mı? Yok. Maça verilen hakemi biz hafta içi çözdük. Sosyal medyada bugünlerde bolca dönüyor maçın hakeminin Beşiktaş performansı. Bizim yönetim bunu gördü mü? Yok. E arkadaş bunları görmeyecekseniz,  daha önceki maçlardaki doğranmamıza ses çıkarmıyorsanız ama kusura bakmayın üzerine Beşiktaş forması giymiş bir hakem çıksa yönetse o maçı bizim yönetimden yine çıt çıkmayacak. Ya hu azıcık ses çıkarın. Bu takımın başkanı, basın açıklaması yapacak bir yöneticisi yok mu? Taraftar grupları deli gibi mücadele veriyor bu takımın hakkı için sosyal medyada, yönetim bu mücadelenin gramını vermiyor.

Takım sahaya çıktı, yedek kulübesine bakıyorum çok enteresan bir olay vardı. Takıma dikkat ettiniz mi hiç bilmiyorum ama Ali Şafak Öztürk geldikten sonra alınan oyunculardan sadece bir tanesi ilk 11’de başladı. Aynı şekilde Ali Şafak Öztürk zamanında alınan iki oyuncu da yedek kulübesinde oturuyorlardı. Yani başkanın yaptığı transferlerin patladığı bu hafta itibari ile tasdiklenmiş oldu. Bu maddi sıkışıklıkta 920.000 Euro’luk adamı kadro dışında tuttuk mesela. Yedek kulübesine baktım iki tane genç oyuncumuz vardı. E be kardeşim, bu gençlerde ışık vardı da niye gittik dışarıdan hiçbir işe yaramayan adamları aldık geldik? Ben iddia ediyorum geçen yı ki takımın üzerine yoğunlaşsak çok farklı yerlerde olurduk.

Evet sayın başkan, aldığınız oyuncular bu hafta itibari ile kadroya bile giremiyorlar. Aldığınız takım geçen yıl Trabzon, Galatasaray ve Fenerbahçe üçlüsüne 15 gol atmışken, şimdi bizi yenemeyeni dövüyorlar. Mesela bütün Beşiktaş stadı ”Antalya kümeye” çekiyor, hem de sekizinci hafta itibariyle. Aldığınız takım geçen sezon nasıl oyun oynuyordu, kaçıncı sıradaydı; şimdi eserinizi görün. Kusura bakmayın da sizi bu işi beceremiyorsunuz. Bırakın gidin.