Paraşütsüz Düşüyoruz

Regnum’da tatil fazla geliyor galiba bizim milyonluk adamlara …

Paraşütsüz Düşüyoruz
A+
A-
4 Ekim 2016 08:55

Neler dönüyor ?

Lig başlayalı altı hafta oldu. Bizim toplam puanımız iki. İki ya hu iki. Şaka gibi değil mi? Ligin dibine demir attık çıkamıyoruz. Yahut çıkmıyoruz.

Takıma kayıtsız şartsız sahip çıkalım çıkmasına da… Takım bizim armamıza sahip çıkıyor mu? Eto’o gelince düzelir sandık, yanıldık. Eto’o’nun varlığı da yokluğu da bir olmuş onu gördük.

Yüklenmeyelim yüklenmeyelim dedikçe, kalemimizle yapıcı olmak varken kırıcı olmayalım dedikçe bu takım bizi bu ligden paraşütsüz düşürüyor. Bu kötü zamanlar da geçecek diye telkin ediyoruz kendimizi ama göz göre göre de ligden düşmek istemiyoruz. Bu ligden bu şekilde düşersek bu şehirde kıyamet kopar.
Düşersek düşelim ama böyle ruhsuzca oynayanlar yüzünden düşersek bu şehirde istenmeyen olaylar çıkar. Biz bu sevdaya kupa icin, lig için düşmedik. Biz bu sevdaya düşeli bu takım kaç kere ligden düşüp kaç kere çıktı. Biz ruhsuz futbolcular yerine yüreğiyle oynayan futbolcular istiyoruz. Biz yeter ki oynasınlar istiyoruz. Ama yok, kaç haftadır yüzümüzü güldürmediler. Regnum’da tatil fazla geliyor galiba bizim milyonluk adamlara. İlk yarı aslanı kediye döndüren akrep, ikinci yarı sahada hiç varlık gösteremeyen takım aynı takımdı. Bu neyin boşvermişliği? Bu ne pervasızlık? Bu takım bizi ya kanser edecek ya kalpten götürecek.

Haftayı bir ümitle bekliyoruz. Çünkü inananlar asla kaybetmez.

Kırmızı beyaz aşkla kalın. Haftanız güzel geçsin Sadece Antalyasporlular.