Okçular Hedefe Odaklandı

Antalyaspor okçuluk takımı içerisinde bulunduğumuz mart ayında önemli müsabakalara çıkacak.

Okçular Hedefe Odaklandı
6 Mart 2024 12:28

Kuruluşunun ardından kısa sürede hazırlıklarını tamamlayarak spor okulları organizasyonunun yanında yarışmacı sporcuları da bünyesine kazandıran Antalyaspor okçuluk takımı içerisinde bulunduğumuz mart ayında önemli müsabakalara çıkacak. Kırmızı beyazlı sporcular Para Okçuluk Federasyon Kupası ve ardından da 18 Mart Şehitleri Türkiye Kupası’nda derece hedefi ile yay çekecek.

Antalya 100. Yıl Bulvarı üzerinde bulunan okçuluk sahasında gerçekleşecek müsabakaların ilki olan Para Okçuluk Federasyon Kupası’nda yarışacak Antalyasporlu Zehra Özbey Torun, 2025 için milli takım seçmesi niteliği de taşıyan bu kupada iyi bir derece elde ederek sezon sonunda bu kategoride olimpiyatlarda yarışacak ay yıldızlı kafilemize adını yazdırmak istiyor.

Öte yandan yaptığı antrenmanlarla gelişimini sürdüren Akreplerin genç okçusu Fikret Can Saraçoğlu ise 18 Mart Şehitleri Türkiye Kupası’nda çalışmalarının karşılığını almak için atış çizgine çıkacak. Aziz şehitlerimiz adına düzenlenmesi ile de ayrı bir anlam taşıyan bu kupa aynı zamanda okçular için Türkiye sıralamasını belirleyen 3 yarışmanın ilki olma özelliğini de taşıyor.

Yıl boyu sürecek olan faaliyet takviminin önemli yarışlarında başarılı sonuçlar almayı hedefleyen kırmızı beyazlılar, antrenör Hazel Kırsever ile birlikte sürdürdükleri antrenmanlarda son aşamaya geldi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.