Nereye Gidiyoruz?

Selin Antalya yazdı…

Nereye Gidiyoruz?
11 Kasım 2019 08:27

Yabancı futbolcuların rahatlığı, Bülent Hocanın sürekli maç kaybetmelerini bireysel hatalara bağlaması, yanlış transfer, yönetim ilgisizliği, 4 mağlubiyet derken geldiğimiz nokta düşmeye 3 kala…

Eleştirdiğimiz zaman “Taraftar zaten hep böyle yapar” diye bildiğini okuyan Bülent Hoca, “Ligde kalmaya oynuyoruz” diyen yine Bülent Hoca… Ama bunları bilip uçuruma giderken bir şey yapmayan da yönetim.

Bugün bu takımın yanlış yabancı transferlerini görüyoruz. Kim sorumlusuysa geldikleri yerlere geri göndermeli bunları. Rize’yi yenemiyorsun, Gençlerbirliği’nden 6 gol yiyorsun fakat ısrarla bunların bireysel olduğunu söylüyorsun. İstifa etmiyorsun. Takımı hızla sona götürüyorsun.

Başkana gelecek olursak, uzun süredir yazmak istiyorum. Kura çekiminde yoktunuz, kupa maçında yoktunuz, dünde Rize maçında yoktunuz. Pardon da siz takımın başında olmazsanız, onlara liderlik etmezseniz takım başarılı olabilir mi? Takımı Bülent Hocaya bırakıp başka işlerinize yoğunlaşırsanız, bu takım düşerse bütün sorumlusu da sizsiniz. Bir başkan takımın her daim lideridir ve yanındadır.

Rize maçında gördüğüm Bahadır hatalarından ders almıştı. Çok kritik müdahaleler yaparak güzel bir futbol sergiledi. Onun dışında Serdar Özkan da gayet istekli ve motiveydi. Ayrıca yazının başında da belirttiğim gibi bir an önce yabancılar ile ilgili yol haritası çıkarılmalı. Takıma zarar veriyorlar.

Milli maç arasında değerlendirmeleri merakla bekliyor olacağım. Yönetimin artık hamle yapması lazım. Aksi halde sonuçları düşünmek bile kötü olabiliyor.