Mustafa Kemal Okulları’ndan Antalyaspor’a Ziyaret
Spor Toto Süper Lig 14. hafta maçında sahasında ağırlayacağı Göztepe mücadelesinin hazırlıklarını sürdüren Antalyaspor’u Mustafa Kemal Okulları öğrencileri ziyaret etti.
![Mustafa Kemal Okulları’ndan Antalyaspor’a Ziyaret](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2018/11/mustafakemalokul-ziyaret-2811.jpg)
Spor Toto Süper Lig 14. hafta maçında sahasında ağırlayacağı Göztepe mücadelesinin hazırlıklarını sürdüren Antalyaspor’u Mustafa Kemal Okulları öğrencileri ziyaret etti.
Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’ne gelerek kırmızı beyazlı ekibimizi ziyaret eden Mustafa Kemal Okulları’nın ilkokul ve ortaokul futbol takımlarında oynayan öğrenciler, teknik heyet ve futbolcular antrenmana çıkarken fotoğraf çektirip imza aldılar.
Öğrenciler, Antalyaspor’un antrenmanını da izleyerek ziyaretlerini sonlandırdılar.