Mücadele Önemli

Maçın başında yakaladığımız pozisyonları değerlendirsek kolayca kazanacağımız bir maçtı …

Mücadele Önemli
8 Kasım 2017 07:55

Kritik bir maçta arzuladığımız üç puana zor da olsa ulaştık. Beni sahadaki futboldan çok mücadele tatmin etti.

Nasri ve Menez olmadan daha takım gibi oynayıp mücadele ediyor Antalyaspor. En başta Deniz Kadah’ın hırsı takımı ateşleyecek cinsten. Deniz haricinde Danilo, Charles ve Harun mücadelesiyle galibiyette başrol oynadılar. Sahada bir komutan, o da Samuel Eto’o… Üstüne düşeni iki gol atarak fazlasıyla yaptı ve bir kez daha son iki sezondur yaptığı gibi Karabük maçında da forvet nasıl olunur gösterdi.

Nasri ve Menez takım kimyasına uyum sağlamış değil hatta onlar sahada oldu mu takımın kimyası bozuluyor sanki. Nasri aldığı sürelerde pozitif işler yapsa da Menez’in varlığı da yokluğu da bir diyebilirim.

Maçın başında yakaladığımız pozisyonları değerlendirsek kolayca kazanacağımız bir maçtı. Zorlansak da kazanmasını bildik. Uzatma dakikalarında Menez’in soldan rakip ceza sahasına girdiği bir pozisyon vardı onu eski Menez gol yapardı ama şimdi pas vermeyi bile beceremedi.

Öyle ya da böyle kazanmasını bildik. Bir maç kazanmakla iş bitmiyor, hedefimize doğru yürümek ve alt sırayla bağımızı koparmak istiyorsak Konyaspor maçı bizim için önemli. Umarım güzel bir sonuçla ayrılır ve önümüze bakarız.