Milli Takım Arası

Hem oyun olarak hem bireysel performanslar olarak çok geride bir Antalyaspor izledik …

Milli Takım Arası
23 Ağustos 2017 09:26

Sezonun Antalya’daki ilk maçı kombinelerin çoğu satılmış… Kapılarda, kuyruklarda uzunca zaman geçiren, kan ter içinde kalanlar… Passolig problemi yaşayanlar… Herkes Antalyaspor’u izlemek için seferber olmuş gibiydi o akşam. Heyecanlı ve istekliydi.

Maç başladı. Herkes geçen sezonki boğucu baskıyı ve tek kale oyunu beklerken 5. dakikada kalesinde golü gören bir Antalyaspor izliyorduk. Oynadığı takım Akhisar Belediyespor ise ne yaptığını bilen, bütün oyuncularından verim alan bir takım olmuş. Hal böyle olunca iyi kapandılar. Son derece iyi kontraya çıktılar.

Daha ilk maçtan fazla eleştirme taraftarı değilim ama Eto’o da bile geçen sezonki hava yok. Menez’in durumuna göre bir forvet daha alınması gerekiyor. Mbilla’yı arayacak gibi gözüküyoruz. Orta sahaya Danilo, Charles ve Sandro şart. Stopere Salih Dursun yakışmıyor. Rıza Hocanın en büyük hatası Salih’e bu kadar güvenmesi.

Hem oyun olarak hem bireysel performanslar olarak çok geride bir Antalyaspor izledik. Yeni transferlerin Milli Takım arasından sonra tamamen hazır olmalarını ve takıma katkı yapmalarını bekliyorum. Çare, milli maç arasına kadar minimum kayıpla devam etmek olmalı.

Antalyaspor sevgisiyle kalın.