Kümeye mi Avrupa’ya mı?

Maç öncesi insanlık dışı uygulamaya devam. Kaç haftadır yazıyoruz yetkililer bu konularla ilgili neden hala uyarılmış değil anlamıyorum …

Kümeye mi Avrupa’ya mı?
A+
A-
18 Ekim 2017 07:59

Maç öncesi insanlık dışı uygulamaya devam. Kaç haftadır yazıyoruz yetkililer bu konularla ilgili neden hala uyarılmış değil, anlamıyorum. Kaç kişi stadın kapısından geri dönmüş? Bu uygulamanın her hafta daha da abartılmasının sebebi nedir? Bu ligde en uysal taraftarız. Eski 07 zamanı yok artık. Herkes efendi gibi gelip maçını izlemek istiyor. Antalyalı tam uyandı, takımına sahip çıkıyor derken bu uygulamalarla insanları maçtan ve Antalyaspor’dan soğutuyorsunuz. Yeteriniz varsa yetsin gari.

Herkes ailesiyle gelip maçını izleyip gitmek istiyor. İnsanları soğutmayın. Zaten Passolig sistemi yok mu? Oradan birisi bir şey yapsa bulunmaz mı? Ne diye Passolig var o zaman? Bu uygulamalara son verilip medenice arama yapılmasını istiyoruz. Kimseye dokunulmadan arama yapılmasını istiyoruz. Statın önünde dakikalarca bekletilmek istemiyoruz. Kimsenin bu takıma gönül koyup gitmesini, stadın kapısından dönmesini istemiyoruz. Evet, cefaysa cefa… Yeterince çektik zaten biz o cefayı, Mardan Stadyumu’nda, Akdeniz Üniversitesi stadında biz yeterince cefa çektik. Şimdi tam her şey yolunda derken bu olaylarla kan kaybetmek İS – TE – Mİ – YOR – UZ! Umarım yönetimimiz bu duruma el koyar ve stadımızda daha medenice uygulamalara tabi tutuluruz.

Maç öncesi böyle sorunlarla boğuşurken sahada da hakemle boğuştuk. Allah aşkına özür dilerim ama seni kim hakem yaptı ya hu? O vermediğin penaltı pozisyonlarımız var ya, işte onların ahı yakandan düşmesin! Nasıl bir maç yönetme şeklidir bu? O penaltı pozisyonlarından bir tanesini verseydin şu an belki biz 3-2 almıştık bu maçı. Allah seni bildiği gibi yapsın, ben ne diyeyim başka. Gerçekten başıma ağrılar girdi. Sabri yedek kulübemizle laf dalaşına giriyor ve sadece Ferhat sarı kart alıyor. O zaman ya Sabri’ye de kart gösterilecek ya da Ferhat’a da sarı kart verilmeyecek. Adaletli olacaksınız. Adaleti sağlayacaksınız. İki takımın da kaderiyle oynamaya hakkınız yok. Yönetimimiz bu konuyla ilgili bir açıklama yapmalı ki hakemlerin böylesine hakkımızı yemesine daha fazla müsaade edilmemeli.

Ya Sandro’ya ne demeli? Sarı kartın var adama bodoslama dalıyorsun. Kardeş, sen napıyorsun? Senin bu takımı on kişi bırakmaya ne hakkın var? Kendinize gelin, silkelenin diyoruz. Siz her hafta cozutuyorsunuz. Bu işin rengi de değişmeye başladı. Tadı da kaçmaya başladı. Takımda giriş var, gelişme var ama sonuç yok. O topu kaleye atamayan dokuz tane beceriksiz adam var. Vallahi U21 takımımızı falan getirsek daha iyi sonuçlar alırız şu maçlarda. Sandro’ya ne olursa olsun ceza verilmelidir. Artık futbolcular yaptırımlara tabi tutulmalıdırlar ki Antalyaspor kulübünden büyük olmadıklarını anlasınlar.

On kişi kaldık her şeyi yaptık ama sonuca ulaşamadık. Fitness yapmak yerine kaleye şut çekmeyi çalıştırsınlar bu çocuklara. Zira dokuz kişi bir kaleye kadar gidip de gole çeviremediler atakları.

Futbolun altın ve değişmez kurallarından biridir “Atamayana atarlar.” öyle de oldu. Sen eline geçen o kadar fırsatı değerlendirmezsen elin oğlu gelir sana üçüncü golü de atar son dakikalarda ve senin elinden beraberlik şansını da alır. Elin oğlu dediğime bakmayın, kaç kere Antalyaspor’da gol atan adam bu… Diego’nun hatası yüzünden ikinci golü yedik ama Diego hatasını affetirecek bir sürü hareket yaptı.

Velhasılkelam Kasımpaşa maçı bizim için çok değerli. Bu maçta adam akıllı oynayıp, kazanmak zorundayız. O maçı da kaybedersek Avrupa’ya değil kümeye paraşütsüz gideriz. Takımımızda dünyaca ünlü yıldızlar varken bu takım küme düşerse bu taraftar herkesten teker teker hesap sorar. Bu dünyada olmazsa öbür dünyada elbet hepsiyle teker teker görüşülür. Kendinize gelin, topunuzu oynayın. Gerçekten çok güzel oyun kurabiliyoruz ama sonuç kısmına geçebilelim artık.

Özetle babamın gençliğini yiyen Antalyaspor şu anda benim gençliğimi yemektedir. Varsın olsun, helal-i hoş olsun. Biz heba oluruz böyle. Umarım çocuğumun yüzü güler.

Her yenilgiden sonra daha yüksek bir sesle “İyi ki Antalyasporluyum” diyen herkesin yüreğine sağlık. Kırmızı-beyaz aşkla kalın büyük Antalyaspor taraftarı.

Kasımpaşa maçından sonra görüşmek üzere.