Kulüpten Hollanda Kampına Dair Açıklama

Antalyaspor Kulübü, akşam saatlerinde A Spor’da yayınlanan “Antalyaspor, Hollanda’da Otelde Mahsur Kaldı” haberinin ardından bir basın açıklaması yaptı.

Kulüpten Hollanda Kampına Dair Açıklama
A+
A-
28 Temmuz 2018 21:39

Antalyaspor Kulübü, akşam saatlerinde A Spor’da yayınlanan “Antalyaspor, Hollanda’da Otelde Mahsur Kaldı” haberinin ardından bir basın açıklaması yaparak, bu iddialara cevap verdi.

Hollanda’da konaklanan otelde sponsorlardan kaynaklanan bir ödeme problemi yaşandığını doğrulayan Antalyaspor yönetimi, rehin kalma olayının ise doğru olmadığını, oyuncuların önceden belirlenen saatte otelden çıkış yaptığını ve zamanında Antalya’ya döndüğünü vurguladı.

Kulüp tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

Profesyonel futbol takımımızın Hollanda’da kamp yaptığı otelde rehin kaldığına dair bugün çıkan haberler üzerine bir açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.

Oldukça verimli bir yurt dışı kamp dönemi geçiren takımımız, 10 günlük kamp süresini tamamlayarak, önceden belirlenen programa uygun şekilde kamp yaptığı otelden çıkmış, uçuş saatinde havaalanında olmuş ve zamanında da Antalya’ya dönmüştür.

Hiçbir şekilde, takımımızın Hollanda’da rehin kalması diye bir şey söz konusu olmamıştır.

Ancak, sponsorluk anlaşmalarından kaynaklanan ödemelerin gecikmesi nedeniyle, ödemeyle ilgili bazı sorunlar yaşanmış ve bu sorunlar ivedilikle çözülmüştür.

Kamuoyuna duyurulur.