Kulüpten Alanyaspor’a Destek Çağrısı

Antalyaspor Kulübü, bugün yayınladığı mesaj ile Alanyaspor’a destek çağrısı yaptı …

Kulüpten Alanyaspor’a Destek Çağrısı
4 Mayıs 2016 12:18

Antalyaspor Kulübü, bugün yayınladığı mesaj ile PTT 1. Lig’de ikinci sırada yer alan ve bu hafta evinde Göztepe ile karşılaşacak olan Alanyaspor’a destek çağrısı yaptı.

Antalyaspor taraftarlarını Alanyaspor’a Süper Lig yolunda desteklemek için Alanya’ya davet eden Antalyaspor kulübü, şehir olarak el ele verip Alanyaspor’u hak ettiği hedefe ulaştırarak Antalya’ya ikinci bir Süper Lig takımı kazandırma gayesinde olduklarını dile getirdi.

Kulüp tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

PTT 1.Ligin güçlü takımı Alanyaspor’a Süper Lig yolunda destek vermek üzere tüm taraftarlarımızı Alanya’ya davet ediyoruz.

Antalya şehrinin Süper Lig’de başarıyla 2 takım tarafından temsil edilmesi konusunda sorumluluk, takımlara, teknik heyete, futbolculara ve Yönetim Kurullarına olduğu kadar vefalı taraftarlara da düşmektedir. Şehir olarak el ele verip desteğimizi en üst seviyeye çıkararak Alanyaspor’u hak ettiği hedefe ulaştırmada taraftarlarımızın bu kente 2. Süper Lig takımı kazandıracak güce sahip olduğunu düşünüyoruz.

Bu noktadan hareketle, 7 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat 18.30’da Alanya Oba Stadı’nda Göztepespor ile yapılacak maçta şehrimizden bir takımı daha mücadelesini destekleyerek Süper Lig’de görmek üzere tüm taraftarlarımızı tribünleri doldurarak coşkulu ve azimli şekilde Alanyaspor’a destek olmaya davet ediyoruz.

Alanyaspor,  PTT 1. Lig’de topladığı 57 puanla 3. sıradaki Karabükspor’un bir puan üzerinde yer alıyor. Alanyaspor, bu hafta evinde Göztepe’yi ağırlarken, Karabükspor’da lig lideri Adanaspor’u konuk edecek.