Kazanan Tribün

Rıza Hoca da son haftalarda inanılmaz formsuz. Oyuncu değişiklikleri çok zayıf ve geç yapılan hamleler …

Kazanan Tribün
12 Nisan 2017 08:28

Gençlerbirliği deplasmanında Antalyaspor sahaya Charles’tan  eksik olarak sahaya çıktı. Açıkçası büyük eksiklikti bizim için. Ama Charles’ın yerine takıma monte edilen Sandro bence gerçekten iyi yaptı görevini. Sandro gün geçtikçe daha da iyi oynuyor. Fiziğini ve pas yüzdesini sürekli yükseltiyor.

Sahada belki güzel bir futbol yoktu ama mücadele en üst seviyedeydi. Antalyaspor topa daha çok sahip olan taraftı. Ama kullanılan toplar genelde geri ve yan pas olunca rakip kaleye gidemedik. Rakip kaleye gidemezseniz gol pozisyonu da olmuyor ve maç böyle berabere bitiyor. Rakip oyunu daralttı, aslında biz de çok kısa mesafede oynadık. Oyun tıkandı böyle olunca. Kanat organizasyonlarımızda da sınıfta kalınca pozisyon üretemedik. Sakıb gün geçtikçe daha da kötü oynuyor, halbuki tam tersi olması gerekmiyor mu?

Rıza Hoca da son haftalarda inanılmaz formsuz. Oyuncu değişiklikleri çok zayıf ve geç yapılan hamleler… Rıza Hocada inanılmaz bir form düşüklüğü mevcut ve maalesef bu takıma ve skora yansıyor. Kilidi açacak hamleyi yapamıyor, oyunu okuyamıyor Rıza Hoca.

Ankara deplasmanına 15 otobüs ve çok sayıda özel araç ile akın ettik. 90 dakikanın sonuna kadar Ankara 19 Mayıs Stadyumu’nu inlettik resmen. Sahadaki rölanti oyuna rağmen bir dakika olsun tribün pes etmedi ama bizim yoğun desteğimiz rakip tribünleri bile kendisine hayran bıraktırırken, takımımızı etkileyemedi.

Önümüzde Trabzonspor maçı var. Ya herro diyeceğiz ya merro artık. Sezonun en önemli maçı ve rakip inanılmaz formda top oynuyor. Tribüne büyük iş düşüyor işte bu durumda. Antalya Arena cehennemini sağlamak bizim elimizde. Bu maçı tribün alır mı, alamaz mı gösterme maçı. Haydi herkes tribüne Trabzonspor maçında!