Kapak Olsun

Levent Sağlam yazdı…

Kapak Olsun
10 Temmuz 2020 09:28

Antalyaspor- Başakşehir maçından sonra, Antalyaspor’un Başakşehir’e maç sattığı imasında bulunanlara bu mücadele ve skor kapak olsun.

Başakşehir’e kendi evinde mağlup olan Antalyaspor’a bu şekilde imada bulunanlar, bu sezon Trabzonspor’un Başakşehir maçlarında ne yaptığına baksın. Trabzonspor’un kendi evinde, lig sonuncusu Ankaragücü ile oynadığı maça veya 90+da berabere kaldığı Alanyaspor maçına baksın. Bugünkü maçta evinde konuk ettiği, 11 eksikle deplasmanda rakibi olan, kulübesinde sadece 5 yedeği bulunan, Antalyaspor maçındaki haline baksın. Şampiyon olacak takım kendi göbeğini kendisi keser. Bugün Trabzonspor’un oynadığı titrek futbola baksın. Antalyaspor camiasına kimse pislik bulaştıramaz.

Bugün resmi sitede sakatlıklar ve cezalılar listesi açıklanınca eyvah dedim. Zira Tamer Hoca nasıl bir takım çıkaracak diye düşünmedim değil. Maç kadroları açıklanınca da iki sağ bekin oyunda olduğunu gördüm. Büyük ihtimalle Bünyamin sağ bek, önünde de Nazım oynar diye düşündüm. Fakat oyun başlayınca tam tersi oldu.

Nazım’ın önünde dörtlü orta sahada oynayan Bünyamin bence sahanın en iyisiydi. Atom karınca gibi bitmek bilmeyen enerjisiyle, gayet başarılı bir maç çıkardı. Bravo Bünyamin. Tamer Hocanın da bugün kadrosunda kullanacağı, Bünyamin gibi çift yönlü bir oyuncusu daha oldu.

Bir tebrik de Doğukan’a…Dörtlü orta sahada oynayan Doğukan da bugün gayet başarılıydı. Mukairu da iyiler arasında yer alan oyuncular arasındaydı. En azından iyi niyetiyle oyuna katkı sağladı. Bugün Nazım ve Blanco son vuruşlarda biraz daha dikkatli olsalardı, şu an farklı şeyler konuşuyor olacaktık.

Kimse yanlış anlamasın. Eleştiri iyidir. Takım bugün yapması gerekeni yaptı. Alkışlıyorum. Tamer Hoca da elindeki malzemeyle lezzetli bir yemek pişirdi. Bizler de afiyetle izledik.

İki çift sözüm var;  Nazım ve Veysel’e. Biraz toparlayın kendinizi lütfen.

Blanco sana sözüm yok.

Tebrikler Antalyaspor’um!