Kaldığımız Yerden Devam

Himmet Güler yazdı…

Kaldığımız Yerden Devam
21 Ocak 2020 07:25

Takıma 3. hocayı getirdik. Kaos devam ediyor. Tüm camia ateşin içinde maalesef. Antalyaspor tarihinin en kötü ev sahibi performansına sahip olunca da haliyle kaos kaçınılmaz oluyor.

Evimizde sadece 1 galibiyetimiz var. Önceden Antalya deplasmanı yapan takımlar buraya ayakları titreyerek gelirdi. Şimdi bizi yenmeyi bırakın, fark atmayanı dövüyorlar.

Bir kere takımın defansı yok. İleri tarafta Doğukan ve Aatıf ile başlayınca da 2 kişi daha eksildiniz mi? E rakiplerin fark atması için her türlü avantajı veriyoruz onlara.

Göztepe maçından fazla söz etmeye gerek yok. Tam anlamı ile rezalet. Tribünden maçı izleyen Podolski ve Sinan acaba “Biz nasıl bir ateşin içine düştük? “ dediler mi?

Bütün takımlar devre arası transferlerini çabucak yaptılar. Biz ise tek bir yeni transfer ile sahaya çıktık. Bu işin lamı cimi yok. Senin transfer ihtiyacın varsa, acilen yapıp devre arasındaki uyum olayını geçmen gerekiyor. Muhtemelen yeni transferler Denizli deplasmanında sahada olacak. Kötü oynarlarsa “E yeni geldiler, uyum sorunu” denecek. Bu tribün bunu kabul etmez. Lig bitiyor lig, uyanın beyler.

Takım zaten berbat. Hakemler de tuzu biberi oluyor. Diego’nun gördüğü kırmızı kart skandal bir karttır bana göre. Orada yanlış bir karar ile palayı verdi hakem. Diego itiraz sonucunda kırmızı kart gördü. Sonra penaltıyı iptal etti. Ama Diego gitti. E hakem efendi, sen orada kendin bir hata yaptın. Sen o hatayı yapmasan Diego sana itiraz etmeyecekti. Hakem yüzünden Diego’yu kaybettik. Skandal resmen.

Değişmeyen tek şey taraftardı. Maç 3-0 olmuş, zerre ışık yok ama 90 dakika savaştık. Takım her maç reziller oynarken, tribün Şampiyonlar Ligi mücadelesi veriyor.