İşimiz Allah’a Kaldı

Geçen sene kötü halden iyi hale geçtiğimizde devralınan bu kulüp şimdi ne oldu da o kötü halinden daha kötü bir hale geldi …

İşimiz Allah’a Kaldı
6 Aralık 2017 07:55

Camia olarak kanser olmadıysak şu zamana kadar bence mucize.. Trabzonspor’la oynadığımız maç tam bir katliamdı.

Teknik direktörümüzün kararları kaç maçtır sabit. Bu maçta da sağ olsun zorla değişiklik yaptı ama yapmasa daha iyiydi. Futbol taktiklerinden anlamayan bünyem bile Kadah’ın maçtan alınmasını anlamış değil.

Eto’o’nun oynadığı pozisyon gereği maçta yokmuş gibi olması nasıl? Sonra sakatlandı da boşa koşmadı hiç olmazsa. Eto’o gitti, biz bittik. Sakatlığı sürerse iyice biteceğiz gerçi.

Yine bütün bunlar olurken Başkan nerede, ne yapıyor, bir çözüm buluyor mu bu gidişe merak ediyorum. Röportaj yaparken ağlamakla olmuyor demek ki. Tekrar söylüyorum, yapamıyorsan bırakacaksın.

Geçen sene kötü halden iyi hale geçtiğimizde devralınan bu kulüp şimdi ne oldu da o kötü halinden daha kötü bir hale geldi?

Deplasmanda bir tane galibiyetimiz yok. İç saha da neredeyse bu şekilde. Bu kadroyla bu durum, akıl alır gibi değil…

Maçın başında eşimle skor tahmini yaptık. 3-0 yeniliriz dedim. Çünkü galip gelme ihtimalimiz artık pek akla gelir ihtimal değil. Yazık gerçekten…

Peki şimdi ne olacak? Bu halimiz devamlılık gösterirse ne olacak? Üstüne borçlar da birikir, galibiyet yok, gider çok… Batalım mı, ne yapalım?

Zevk alarak bir maç izleyemedik haftalardır. Herkesin hevesi kursağında kaldı. Yazık değil mi?

İşimiz Allah’a kaldı. Ne olacak belirsiz…