İş İşten Geçti

rtık takımın galibiyetlere alışması lazımdı ama maalesef son derece kötü bir Antalyaspor vardı sahada …

İş İşten Geçti
4 Ekim 2017 07:25

Sivasspor deplasmanını camia dört gözle bekliyordu. Bu sezon ilk galibiyetimizi geçen hafta almıştık. Geçen hafta sahada istekli bir takım vardı. Tabii ki biraz da rakibin çok kötü olması bize güzel oyunu getirmişti. Sonucunda da bu skor tabelasına yansımış ve ilk galibiyetimizi almıştık.

Artık takımın galibiyetlere alışması lazımdı ama maalesef son derece kötü bir Antalyaspor vardı sahada. Nitekim ilk yarı bittiğinde de skor tabelasında hiç kabul edemeyeceğimiz bir skor yazıyordu. Tam bir hayal kırıklığı oldu bizim için. Sadece skor tabelası değil, oynanan oyun da çok kötüydü. Bizim için kabul edilemez bir takım vardı sahada.

Leanardo Hoca bazı hamleler yaptı ama iş işten geçmişti. İkinci yarı baskı kurduk, aslında pozisyonlar da ürettik lâkin bir skor üretebildik. Bizim en büyük düşmanımız, ilk yarı boyunca sahadaki durumumuzdu. Emin olun isimler bazında şampiyonluk yarışı içerisine girebilecek bir kadromuz varken şu anda bulunduğumuz konum Türkiye’yi şaşırtıyor.

Verilen bir ara var şu dönemde. Bu bizim için bulunmaz bir nimet bence. Leanardo bizdeki mental bozukluklara ayar çekebilecek bir adamdır umarım. Oyuncuların kendi aralarında problem varmış gibi gözüküyor tribünlere. Bu da çok can sıkıcı.

En kötüsü de oraya kadar giden kırmızı beyaz yüreklere vurulan darbeydi. Kötü skorları bu tribün her daim kabul eder lakin kötü oyunu, mücadele etmeyen adamı asla kabul edemeyiz. Hele ki Sakıb gibi tribünler ile gerginlik yaşayan bir oyuncuyu asla kabul edemeyiz. Sakıb’ın bir an önce kendisine çeki düzen vermesi gerekiyor.