Hocaya Rağmen İnanın

Hocaya Rağmen İnanın
A+
A-
10 Ekim 2018 08:24

Altı haftada 13 puan topladık, 6. sıradayız. Galatasaray karşısında puan alma olasılığımız düşüktü. Teknik direktörümüz maç öncesi açıklamalarında futbolcuları motive etmeye gerek olmadığını, Galatasaray’ın şampiyonlar Liginde oynayan oyuncuları olduğunu söylemiş. Maça zaten yenik başlamışız anladığım kadarıyla. Bir de hedefimiz şampiyonluk değilmiş ya hani… Üst sıralarda da işimiz yok. Yenilgiler normal hocaya göre. Ama neden böyle?

Bir kere teknik direktörün kötü futbol için bir şeyler yapması gerekir. Kendi sahamızda oynadığımız bu oyunla Galatasaray’ı bırakın ligin alt takımlarına da yenilmemiz olası bir durum. Baştan yenik sözler söylemek yerine motive edici şeyler söylemesini isterdik. Motive etsin ki forvetler yürümesin, koşsun.

Cüneyt Çakır’ın Maicon’a atılan tekmeye kart çıkarmaması gibi bariz kararları da maçı çok etkiledi elbette. Belki de bu maçtan bir puanla ayrılabilirdik. Küçümsenecek bir olasılık değil bu.

Sonuçta bu maç da geldi geçti. Yine bir Milli maç arasında rehavete kapılmamayı umuyorum. Ayrıca hocanın bu süreçte söylemlerini olumluya çevirmesini tabii ki…

Biz Antalyasporuz. Büyük düşünerek temkinli adımlar atmalıyız. İnandıktan sonra başaramayacağımız şey yok.