Her Branşta Antalyaspor

H. Merve Korkmaz yazdı…

Her Branşta Antalyaspor
3 Aralık 2019 08:22

Doğru yolda mıyız?

Gerçekten rakip takımı şampiyon olarak görmeyi istemek doğru yol mu?

Birilerinin hocamıza takımımızın düşme potasında olduğunu, böyle gidersek düşeceğimizi söylemesi gerekiyor. Sonuçta hayaller aleminde yaşamıyoruz.

Devre arasına kadar almamız gereken en kötü puan 6. Bunu başarabilecek miyiz?

Bu zamana kadar kötü bir eleştiri yapmamak, moral bozmamak adına kalemimi eğip büktüm ama bu takım bunu hak etmiyor. Resmen her maça yenilgi gözüyle çıkıyorlar. Ya hu kendinize gelin. Aldığınız paraların hakkını verin. Galibiyette prim istemeyi biliyorsunuz.

Peki bu kadar yenilgide neden bir yaptırım uygulanmıyor? Bu takımın peşinden kilometrelerce yol tepen insanların hakkını nasıl ödeyeceksiniz, düşündünüz mü hiç?

Velhasılıkelam büyük Antalyasporlular, biz bu takım düşse bile peşinden gidecek kişileriz. İyi günde de kötü günde de “Sonuna kadar Antalyalıyız

Kulübümüzün sosyal medyasına da değinmeden geçemeyeceğim. Geçen hafta bahsettiğim gibi Emine Bulut için kampanya düzenleyip, 25 Kasım’ı atladık demiştim. Bir kampanya düzenleniyorsa ve o kampanyayı ilgilendiren bir özel gün varsa o günü es geçmemek gerekiyor. Kulübümüzün sosyal medyasının taze kanlara ihtiyacı var gibi duruyor.

‌Sosyal medyanın gücünü günümüzde hemen herkes kabul etmiş durumdayken, sosyal medyamızın sadece futbol branşı üzerine ağırlık vermesi ve diğer branşlara üvey evlat muamelesi yapılması beni derinden üzmektedir.

Sözün özü futbolda yüzümüz gülmüyor deyip kabullenirken, diğer branşlarda neler oluyor takip etmiyoruz. Antalyaspor taraftarı büyüktür, armasının peşinde her yerdedir. Her branşta Antalyaspor deyip takımlarımızı desteklemeye gidelim.

Bu haftalık bu kadar büyük Antalyaspor taraftarı, kırmızı beyaz aşkla kalınız. Sevdamız yüreğinizden düşmesin.