Parkenin Akrepleri Öğrencilerle Buluştu

Parkenin Akrepleri, ‘Konumuz Hentbol’ adlı panel kapsamında Fatih Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Parkenin Akrepleri Öğrencilerle Buluştu
15 Kasım 2019 11:32

CIP Travel Antalyaspor, Fatih Ortaokulu’nda “Konumuz Hentbol” söyleşisi kapsamında öğrencilerle buluştu. Söyleşiye okul öğretmenleri, çok sayıda öğrenci ve Antalyaspor Hentbol Takımı adına Başantrenör Fatih Işık, A Takım ve altyapı koordinatörü Osman Özoğlu, takım kaptanı Savaş Beyhan, ve CIP Travel Antalyaspor takımı oyuncularından Oleg Georgiyevski ve Enis Yatkın ile altyapı antrenörü Mustafa Uyar katıldı.

Okul Müdürü Süleyman Öztürk ve Beden Eğitimi Öğretmeni Caner Azdemir’e düzenledikleri panel için teşekkür eden Başantrenör Fatih Işık, “Yoğun ve sıcak bir atmosferde öğrencilerle buluşma imkanımız oldu. Amacımız, öncelikle Antalyaspor hentbol şubesinin tanıtımı, hentbol branşının anlatılması ile sporun yaşam ve eğitim için öneminin altını çizmekti. Öğrencilerin yoğun ilgisi, hentbola ve spora bakışı bizleri mutlu etti” dedi.

Panelin sonunda düzenlenen yarışmada hentbol kalesine kurulan perdedeki delikten topu geçirerek gol atma başarısı gösterenlere CIP Travel Antalyaspor forması hediye edilirken, Müdür Süleyman Öztürk’e de tüm takımın imzaladığı forma hediye edildi. Öğrenciler de panele katılan teknik ekip ve oyunculardan hatıra için imza almayı ihmal etmedi.