Antalyaspor, Ankara İl Özel İdare’yi Gözüne Kestirdi
![Antalyaspor, Ankara İl Özel İdare’yi Gözüne Kestirdi](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2014/12/hentbol.jpg)
Antalyaspor Hentbol takımı, cumartesi günü saat 13.00’da Ankara THF Spor Salonu’nda oynanacak olan maç öncesi Ankara İl Özel İdare’yi gözüne kestirdi.
Hentbol Erkekler Süper Lig’de oynadığı 12 maçta topladığı 8 puanla 11.sırada yer alan Antalyaspor, yarın THF Ankara Spor Salonu’nda 5.sıradaki Ankara İl Özel İdare’ye konuk olacak.
Karşılaşmanın kendileri için çok önemli olduğunu belirten Antalyaspor Hentbol Şube Sorumlusu Hakan İrban, ” Zorlu bir maça çıkacağız. Play-offa katılabilmemiz için kazanmamız gerekiyor.” dedi.
Antalyaspor’da bu maçta sakatlığı nedeniyle Bozoljacan Dusan forma giyemeyecek.