Hayatımızı Kurtardın Boffin

Bir ara neredeyse sadece bizim kalenin önünde döndü maç. O ara Boffin de olmasa halimiz haraptı resmen …

Hayatımızı Kurtardın Boffin
30 Ağustos 2017 07:50

Malatya deplasmanında oynadığımız maçı gözüm kapalı izledim resmen. Onlar nasıl pozisyonlardı! Biz çok kötü ve şanssız oynadık. Malatya da bunu çok güzel kullandı. Onlar da şanslı olsalardı eğer bu maçı büyük farkla kaybederdik.

Sezonun üçüncü maçına çıktık. Üç maçta bir galibiyetimiz yok. Sorumlusunun kim olduğunu gayet iyi biliyoruz. İlk yazımda da demiştim. Rıza Hoca için geç kalıyoruz. Şimdiden 7 puan kaybımız var diğer maçlardan. Rıza Hocanın maç sonu açıklamasına bakarsak o oynanan oyundan memnun ama biz değiliz. Burada bir yanlış var öyleyse. Kaybedilen puanlara bakılınca da fazla söze gerek kalmıyor.

Yere göğe sığdıramadığımız Eto’o bu maçta oynamadı. Nasri geldi diye mi canı sıkıldı bilemiyorum ama sahada olan kişi Eto’o değildi. Çok saçma pozisyonlara girdi ve goller kaçırdı. Nasri’yle birlikte harikalar yaratmasını beklemiştik oysa.

Bu maçta hayatımızı kurtaran oyuncumuz Boffin’di bence. Çok güzel kurtarışlar yaptı. Ama aslında oyunun ona kalmaması gerekiyordu bana kalırsa. Bir ara neredeyse sadece bizim kalenin önünde döndü maç. O ara Boffin de olmasa halimiz haraptı resmen. Kendisine yapılan eleştirilere de cevap vermiş oldu bence bu maçta.

Haftaya Milli maç arası var ve takımda hiçbir şey değişeceğini düşünmüyorum. Çünkü Rıza Hoca oyundan memnun. Bu kafayla Galatasaray’a da yeniliriz ne yazık ki. O nedenle acil olarak olaya el atılmalı ve toparlanmalı takım.

Aslında çok güzel şeyler başarabilecek bir kadroya sahibiz. Bunu çok iyi değerlendirecek, kıymet bilecek oyuncular ve teknik adam lazım bize. Antalyaspor en iyisini hak ediyor her zaman.