Gurur Duyuyoruz

Selin Antalya yazdı…

Gurur Duyuyoruz
15 Haziran 2020 08:56

Gerek dünya olarak gerek ülke olarak gerekse takım olarak zor bir dönem geçirdik. Salgın nedeni ile futbolcuların hem kondisyonları hem motivasyonları düşmüştü. Taraftar olarak bizler de artık umudumuzu kesmiş ve sezonu kapatmıştık. Fakat dün izlediğimiz Antalyaspor bizlere bunların hepsini unutturdu ve tekrar o heyecanı yaşattı. Bu yüzden gururluyuz ve mutluyuz.

Maça gelecek olursak, maçın seyircisiz olması beni çok tedirgin etmişti. Çünkü Antalyaspor olarak galibiyet serimizin devamı, üst sıralara çıkabilmemiz seyircinin ateşine bağlı olarak düşünmüştüm. Fakat statta olamasak da o enerjimizi göndermişiz ki takım inanılmaz enerjik ve motive idi. Tabi burada Sayın Başkan Ali Şafak Öztürk’e sonsuz teşekkürlerimi de iletmek isterim. Takımı İstanbul’da yalnız bırakmamış ve zor dönemde gerekli bütün önemleri aldırıp inanılmaz motive bir takım izletmiştir.

Sinan’ın efsane golüne diyecek hiçbir şey yok. Olabildiğine şık ve güzeldi. Kalitesini her maçta göstermeye devam eden Sinan bence bu yıl bizim için inanılmaz bir jokerdir.

Hücum olarak çok iyiydik. Beşiktaş bence bu kadar hızlı ve özgüvenli bir futbol beklemediği için ciddi anlamda şaşırdı. Tamer Hocayı özgüvenli futbolundan ötürü tebrik ederim. Maç 2-0 iken bile hücum ağırlıklı oyunundan vazgeçmedi.

Kalede bir kez daha güven tazeledi Boffin. Kurtarışları yerinde ve zamanındaydı. Defans olarak ve sol kanat olarak eksiklerimiz hala var. Bunlarda giderildiği taktirde her şey daha güzel olacaktır.

Şimdi önümüzdeki hafta içi Alanya ile oynayacağımız kupa maçına kenetlenmeliyiz. Alanya hafta sonu aldığı mağlubiyet nedeni ile kupa maçında daha çok istekli ve motive olacaktır. Takım olarak bizlerin galibiyet rehavetine kapılmadan kupada Alanya’yı yenmesi ve ligde de seriye devam etmesi gerekir.