Fraport TAV İle 1+1 Yıllık Sözleşme İmzalandı

Antalyaspor, Fraport TAV ile yeni sözleşme imzaladı.

Fraport TAV İle 1+1 Yıllık Sözleşme İmzalandı
17 Haziran 2021 18:27

Antalyaspor, isim sponsoru Fraport TAV ile 1+1 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

İmza töreni Cumhuriyet Meydanı Atatürk Heykeli yanındaki seyir terasında, Antalyaspor ambleminde yer alan şehrin simgelerinden Yivli Minare manzarası önünde gerçekleştirildi.

Törene Başkan Aziz Çetin, Asbaşkan Berkay Bahar ve Fraport TAV Antalya Havalimanı Genel Müdürleri Deniz Varol ile Bilgihan Yılmaz katıldı.

Pandemide zor şartlar altında sponsorların önemine değinen Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin, “Fraport TAV ailesi bu zor zamanlarda bizimle oldu. Bizim de amacımız sportif başarıyla beraber Fraport ailesinin marka değerine katkı sunmak. İnşallah hep beraber başarılı oluruz” dedi.

2 yıldır sponsorluklarını yapan Fraport TAV Antalya ile yeniden sözleşme uzattıklarını dile getiren Asbaşkan Berkay Bahar, “Kendilerine Antalyaspor’a verdikleri destek için teşekkür ediyorum. Antalyaspor’u daha üst seviyelere çıkarmak için, bu sene kaybettiğimiz Türkiye Kupası’nı şehrimize getirebilmek için kendilerinin destekleri bizim için çok önemliydi. Bizi kırmadıkları için teşekkür ederim” dedi.

Her iki camiaya imzaların hayırlı olmasını dilediğini belirten Deniz Varol, “Ortak hareketi dileriz ki çok daha üst seviyelere taşırız. Türkiye Kupası geçen sene son dakika elimizden diğer takıma geçti ama yeni yılda daha güzel başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Tüm Antalya’nın bu inanca arzu olmasını ümit ediyoruz” dedi.

Bilgihan Yılmaz ise “Biz kendimizi bölgenin bir parçası olarak görüyoruz. Antalyaspor gibi bir takıma destek olmak her zaman bizim için iki taraflı kazanç. Her ne kadar biz sponsor olsak da biz de çok şey kazanacağız. Havacılığın en büyük denizinin ortasında sponsorluğumuzu Antalyaspor’a güvendiğimiz için uzatıyoruz” şeklinde konuştu.