Fırtınalı Hafta

Abilerim hep söyler “Kravatlılar gider, atkılılar kalır.” diye… Sahipsiz değilsin Antalyaspor’umuz. Biz varız …

Fırtınalı Hafta
13 Aralık 2017 07:52

Fırtına gibi bir haftaydı bu hafta. Geçen haftaki yazımdan sonraki günlerde olanlar ise şöyle:

6 Aralık Çarşamba günü Başkanın kaləp kalmayacağı sorusu gündemdeydi. Kalacağı söylendi.

7 Aralık Perşembe günü Antalyaspor Kulüp Derneği ve Antalyaspor Vakfı biraraya gelerek görüşme yaptı. Aynı gün Leonardo Araujo’nun görevine son verildi. Genel Kurulda Ali Şafak Öztürk yönetiminin devam edeceği açıklandı.

9 Aralık Cumartesi günü Gençlerbirliği ile maçımız vardı. 1-1 bitti ve aslında alabileceğimiz bir maçta beraberliğe razı olduk. Aynı gün Başkanın istifa edeceği dedikoduları sürdü.

11 Aralık Pazartesi günü Antalyaspor’a icra şoku haberlerini okuduk. Antalyaspor gibi büyük bir kulüp için acı bir durum elbette. Aynı gün Ali Şafak Öztürk istifa etti.

12 Aralık Salı günü Orhangazi Belediyespor ile yaptığımız maçı 3-2 kaybettik. Sanırım bu sonuç geçirdiğimiz hafta için normal kalıyor.

Başkanın istifasını vermesi bana kalırsa hoş olmadı. Gültekin Gencer de bir döneminde takımın küme düşmesine sebep olmuştu ama durumu düzeltip öyle gitti. Ali Şafak Öztürk’ün istifasını kaçış olarak görüyorum bu sebeple.

Yukarıda üç beş cümle ile yazıp geçtiğim bir hafta Antalyaspor için çok ağır geçti. Bir hafta içerisinde teknik direktör ve Başkanımızdan olduk. Şimdi her şey belirsiz… Beklemedeyiz.

Bu olaylar bizlere yine kalıcı olanın sadece taraftar olduğunu gösteriyor. Abilerim hep söyler “Kravatlılar gider, atkılılar kalır.” diye… Sahipsiz değilsin Antalyaspor’umuz. Biz varız!

 

 

 

 

ETİKETLER: