Filenin Minik Akreplerinden Rekor

Antalyaspor’da yapılan açıklamaların talihsizliği bir yana kulübümüzde güzel şeyler de oluyor…

Filenin Minik Akreplerinden Rekor
16 Mayıs 2018 09:55

Antalyaspor’da yapılan açıklamaların talihsizliği bir yana kulübümüzde güzel şeyler de oluyor. Neler mi oluyor, buyrun aşağıdaki haber metnini okuyun, böyle güzel şeyleri duymak beni nasıl gururlandırıyor bilemezsiniz.

Antalyaspor Minik Kızlar Voleybol Takımı, Antalya İl birinciliği müsabakaları için 26 takımla üç ay önce başladığı mücadelede rakiplerine hiç set vermeden namağlup olarak Final Grubuna yükselmişti. Final Grubunu da beşte beş yaparak namağlup tamamlayan Minik Kızlar Takımı, çeyrek finalde Elit Akdeniz’i, yarı finalde Şimşek GSK’yi eledi ve bugün finalde Akdeniz Üniversitesi Minik Kız Voleybol Takımı ile karşılaştı. Kurulduğu günden bu yana toplam 13 resmi maça çıkan ve bu maçlarda hiç yenilgi yüzü görmeyen Antalyaspor Minik Kızlar Voleybol Takımı’nın bugün Fatih Spor Salonu’nda oynadığı maça spor  okulları bünyesindeki yüzme, voleybol ve sutopu takımları da katılarak kızlara destek verdi.  Akdeniz Üniversitesi Minik Kız Voleybol Takımı’nı mağlup eden Antalyaspor  Minik Kızlar Voleybol Takımı, namağlup olarak Antalya birincisi oldu ve bu alanda da kırılması zor bir rekora ulaştı.

Tebrikler güzel kızlarım benim, başarılarınız hep daim olsun! Arkanızda duran, sizleri destekleyen ve her daim sizlere inanan Alp Özel’e de özellikle teşekkür etmek istiyorum. İyi ki varsın Alp Abi, emeğin ve yorulmalarına değdi. Emeğine sağlık. Teşekkür ederim.

Basketbol takımımıza da teşekkür etmek istiyorum, desteksiz de olsanız yaptığınız işler çok büyüktü. Seneye daha güzel şeyler başaracağınıza inanıyorum,  teşekkürler parkenin akrepleri, emeğinize sağlık!

Gel gelelim seneye hedefimiz olmadığına dair yapılan açıklamaya…

Gelecek sene birinci, üçüncü, beşincilik gibi hedeflerinin olmadığını anlatan Arıcı, “Camia olarak sabredip, bir iki yıl ligi 8-12 aralığı gibi orta sıralarda bitirirsek sonrasında üst sıralarda yer alan, Avrupa’yı hedefleyen Antalyaspor oluşturmak istiyoruz” diye konuştu. Gelecek seneyi nasıl böyle pervasızca geçirelim? Akhisar bile 4 senedir olduğu ligde Türkiye Kupasını aldı, biz niye hala küme düşüp düşmeme hesapları yapıyoruz?

Velhasılıkelam evet zor zamanlar geçirdik, yeri geldi başkansız kaldık, yeri geldi satıldık. Ama buna rağmen bu taraftar asla bu takımı yalnız bırakmadı. Bu takımı ligde tutan bu inançlı taraftar oldu. Küme düşmemizi dört gözle bekleyenlere inat kilometrelerce uzaklarda bile bu takımı yalnız bırakmadık. Cefakar taraftarımız için “bir kısım taraftar” açıklaması yapılmayacaktı. Taraftarı ile savaşa giren bir yönetim asla kazanamaz. Çünkü her zaman atkılılar galip gelmiştir.

Geçen hafta en net tepkiyi SadeceAntalyaspor.com bünyesinde ekip arkadaşlarımla verdiğimize inanıyorum. Buradan tekrar tüm ekibe teşekkür ederim.

Alanya ile yapacağımız maçın küme düşme maçı olmasından çok korktuğumu yazmıştım. Allah’tan öyle bir maç olmadı. İki takımda ligde kalmayı garantiledi.
Maç saatinin Cuma akşam 18:00’de olması da nasıl bir ironiyse anlayamadım. Bu saatler konusunda bize gareziniz mi var, söyleyin de bilelim. 17:00-17:30 saat aralığının iş çıkış saati olduğunu baz alırsak Alanya’ya merkezden nasıl gidilsin yarım saat bir saat içinde? Işınlanmayı mı bulalım, ne edelim, deyiveren bakem bizlere.

Bu haftalık bu kadar büyük ve “cefakar” Antalyaspor taraftarı, sevdamız yüreğinizden düşmesin.

Unutmayın atkılılar gider, kravatlılar her zaman kalır.