Ferda Ramanlı Genel Menajer Oldu
FTA Antalyaspor’un yeni genel menajeri belli oldu.
![Ferda Ramanlı Genel Menajer Oldu](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2021/06/ferdaramanli-genel-menajer.png)
Fraport TAV Antalyaspor’da ortaya koyduğu analizlerle birçok başarılı transferin arkasında olan ve kulüpte scout şefi olarak görev yapan Ferda Ramanlı’nın görevi belli oldu.
2005-2012 ile 2016-2017 yıllarında kırmızı-beyazlılarda görev alan, Medipol Başakşehir’den sonra Antalyaspor’a geri dönen Ferda Ramanlı, kulübün yeni genel menajeri olarak görev alacak.