Eto’o’dan “Satılık” Açıklaması

Eto’o’dan satılık açıklaması …

Eto’o’dan “Satılık” Açıklaması
20 Eylül 2016 21:14

Antalyaspor’un yıldızı Samuel Eto’o, akşam saatlerinde yaptığı açıklamada kulüp başkanı Ali Şafak Öztürk ile bir problemi olmadığına, problemin satın alınarak şahsıyla alakalı karalama kampanyası yapan bir isme olduğunu dile getirdi.

Samuel Eto’o ,yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Bugün instagram hesabımdan yayınlamış olduğum bir mesaj ile ilgili bir konuyu netleştirmek isterim; yayınlamış olduğum mesaj hiç bir şekilde kardeşim ve başkanım Ali Şafak ile ilgili değildir. Eğer bu ülkede, bu ülkedeki taraftarlar yıllar önce İspanya’da yaşadığım bir problem ile ilgili beni tüm yüreklilikleriyle destekledilerse, bu tarz bir konuyu bu ülkenin insanını kastederek gündeme getirmem mümkün değildir.

Mesajım yıllardır bana nedensiz yere yıkıcı eleştiriler yapan, o eleştirdikçede kupalar kazandığım kendini bilmez bir kişiye idi. Sana tekrar söylüyorum; Antalyaspor’un ilk 4 maçını kullanarak, “birilerini” satın alarak beni eleştirmeye devam etme. Takım arkadaşlarım,antrenörlerim, idari kadrom ve başkanım Ali Şafak önderliğinde, bu sene için koymuş olduğumuz hedeflerimizi başaracağız. Ama şunu bilmelisinki ben korkak değilim. Bana her saldırdığında, cevabımı vereceğim. Irkıma yapmış olduğun çirkin saldırıya gelince; tekrar söylüyorum, 18 yıldır bu işin içindeyim. Geldiğim yer belli, en iyisini yapmak için hala savaşıyorum.”

Öte yandan Samuel Eto’o’nun açıklamasının bizzat Antalya’da bir yerel kanalda program yapan şahsa karşı olduğu iddia edildi.