Eto’o İsterse

Bizler, Antalyaspor’un maç kazandığı haftalara mutlu başlarız. Mutlu çalışır, mutlu gezip tozarız o haftalarda …

Eto’o İsterse
8 Kasım 2017 07:54

Bu hafta mutluyuz. Nedeni, Antalyaspor.

Bizler, Antalyaspor’un maç kazandığı haftalara mutlu başlarız. Mutlu çalışır, mutlu gezip tozarız o haftalarda. Kaybettiği zamanlarda da tam aksi. Hafta kötü başlar. Başlar önde, mutsuz çalışır, gezer, tozar, haftasonuna kadar ancak toparlarız. Bursaspor deplasmanında alınan farklı yenilgiden sonra içinde bulunduğumuz vaziyeti biraz toparladık haliyle. En kritik maçlardan bir tanesini kazanıp, önümüzdeki birkaç hafta alacağımız iyi sonuçlarla üst sıraları bile zorlayabileceğimiz bir konuma geldik.

Alınan skor güzel olmasına güzel ama takım henüz istenilen seviyeye gelmiş değil. Aksayan yönler hala saymakla bitmeyecek durumda. Çok kuvvetli bir avantajımız var, Eto’o. O isterse bir şekilde istediğimiz sonuçları elde ediyoruz. Karabükspor maçında çok istedi. Sahanın her yerinde gördüğümüz yıldız oyuncumuz saha dışında ne yaşanırsa yaşansın saha içerisine oyununun yanı sıra ruhunu da koyarak oynuyor. Güzel oyununu iki de çok güzel golle taçlandıran Eto’o, maç sonu sırasıyla bütün tribünleri gezip kale arkalarında sete çıkarak galibiyeti taraftar gruplarıyla kutladı. Eto’o ve bütün takımın iç sahada olduğu kadar deplasmanda da bu kadar istekli olmaları halinde iyi sonuçlar gelecektir.

Haftanın güzel işlerinden biri de, Büyük Antalyaspor Derneği’nin ilköğretim çağındaki çocuklar üzerine gerçekleştirdiği bir projeydi. Bizzat içerisinde olduğum projeden bahsedecek olursam, Baraj Ortaokulu’ndan altmış tane çocuğa Karabükspor maçı için davet götürülüyor. Formaları, Passolig ve maç biletleri ve yiyeceklerine kadar temin ediliyor.Maçtan bir saat önce servislerle stadyuma getirilen çocukların maça girişlerine yardımcı olup içeride beraber maç seyrettik. Takımın galip gelmesiyle unutamayacakları bir gün yaşadılar. Böyle bir gün yaşayan bu çocuklarımız nazarında inanıyorum ki Antalyaspor artık çok farklı bir konumda olacaktır. Bir galibiyetten çok öte, çok daha güzel olan bu projenin içinde olmaktan duyduğum mutluluğu ifade etmenin yanında projeyi düşünüp harekete geçiren ve emeği geçen herkese kendi adıma teşekkür ederim.

Mutlu haftalar.