Efsane Turnuva HayatPark’ta Başlıyor

Antalya Spor Dostları Derneği’nin her yıl gerçekleştirdiği turnuva, Donsuz Veli adına düzenlenecek.

Efsane Turnuva HayatPark’ta Başlıyor
30 Temmuz 2023 08:32

Antalya Spor Dostları Derneği tarafından her yıl düzenlenen ayak tenisi turnuvası, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Konyaaltı Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek.

Antalyaspor tarihinde efsaneleşmiş kişiler adına düzenlenen turnuva, bu yıl yaşayan efsane Veli Dindar Yavuz (Donsuz Veli) adına yapılacak. Konyaaltı Belediyesi’nin desteği ve ev sahipliği ile düzenlenecek olan turnuva Hayatpark’ta gerçekleştirilecek. 11 gün sürecek turnuva 31 Temmuz Pazartesi günü başlayıp, 11 Ağustos Cuma günü oynanacak final maçının ardından ödül töreni ile son bulacak.

Efsane turnuvada, Antalyaspor’da önceki yıllarda forma giymiş Yusuf Şimşek, Fazlı Ulusal, Nuri Kamburoğlu, Adnan Gülek, Sancar Biçikçi, Adnan Karahan gibi Türk spor kamuoyunun yakından tanıdığı isimler de kendi takımları altında forma giyecek.

Şehrin en büyük değerlerinden bir tanesi olan Antalyaspor için her zaman ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Antalyaspor efsaneleri adına düzenlenen organizasyona geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da ev sahipliği yapıyor olmaktan gurur duyduklarını söyledi. Başkan Esen, turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi.