Dünya Antalyasporlular Günü Kutlandı

7 Temmuz Dünya Antalyasporlular Günü büyük bir coşkuyla kutlandı.

Dünya Antalyasporlular Günü Kutlandı
7 Temmuz 2022 23:36

7 Temmuz Dünya Antalyasporlular Günü, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve 07 Gençlik Taraftar Grubu iş birliği ile kutlandı. Boğaçayı Köprüsü’nde binlerce taraftar marşlar söylerken, aynı anda yaktıkları meşaleler ile görsel şölen oluşturdu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve 07 Gençlik Taraftar Grubu iş birliğiyle Boğaçayı Köprüsü’nde 7 Temmuz Dünya Antalyasporlular Günü etkinliği düzenlendi. Boğaçayı Köprüsü’nde binlerce taraftar, kurulan platform önünde DJ Ersin eşliğinde eğlendi. Konser alanını dolduran taraftarlar, şarkılara eşlik ederek tezahürat yaptı.

Saatler 22.00’yi gösterdiğinde ise taraftarlar Boğaçayı Köprüsü etrafında meşaleleri yakarak görsel şölen oluşturdu. Kırmızı-Beyazlılar havai fişek gösterisi ile geceyi aydınlattı. Antalyasporlu taraftarlar bu sırada tezahüratlarda bulunarak kulübe olan sevgilerini dile getirdi.

Kutlamalara 661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde altın kemeri kazanan Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Güreş Kulübü sporcusu Cengizhan Şimşek de katıldı. Şampiyon güreşçi Şimşek, “Er meydanında Antalya’mızı ve Antalyaspor’umuzu her zaman gururla temsil ediyorum. Sizlerin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in desteklerine teşekkür ederim” diye konuştu. Sahnede kupasını kaldıran Cengizhan Şimşek’i kırmızı beyazlı taraftarlar da “Antalya seninle gurur duyuyor” diyerek alkışladı.