Depremzedeler Antalyaspor Tesislerine Yerleştirildi

Antalyaspor A.Ş. ve Antalyaspor Kulübü Derneği, depremzede vatandaşlarımızı tesislerde ağırlamaya başladı.

Depremzedeler Antalyaspor Tesislerine Yerleştirildi
9 Şubat 2023 11:51

Cumhuriyet tarihinin en büyük deprem felaketi sonrası bölgeye ihtiyaç malzemesi gönderen Fraport TAV Antalyaspor, depremzedeleri tesislerinde misafir etmeye başladı.

Öğle saatlerinde Başkan Av. Aziz Çetin tesislere giderek barınma olanakları hazırlanan bölümleri gezdi ve hiçbir eksiğin yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alınmasını istedi. Akşam saatlerinden itibaren de bölgeye yardım taşıyan otobüsler, depremzedeleri alarak Antalya’ya gelmeye başladı.

Başkan Av. Aziz Çetin ve yöneticilerimiz otobüsleri tesislerimizin giriş kapısında karşılarken gelen herkes içeriye alındı ve yemek ikram edildi. Ardından tesislerimizde kalacak olanlar odalarına yerleştirilirken yakınları tarafından alınan depremzedeler ise kalacakları yerlere gitmek üzere uğurlandı. Kadın, erkek, yaşlı, çocuk birçok depremzedeye ev sahipliği yapan Hasan Subaşı Tesislerinde ayrıca çocukların vakit geçirebilecekleri oyun alanı da oluşturuldu.

Kaptan Veysel Sarı da tesislere gelerek depremzedelerle yakından ilgilendi. Aralarında ailelerin ve sporcuların da bulunduğu depremzedelerle tek tek ilgilenen ve hatırlarını soran Veysel Sarı, oyun alanında çocuklarla bir süre oyun da oynadı.

Öte yandan futbolcular da kendi aralarında bir kampanya yaparak deprem bölgesine 2 tır su, 1 tır un ve 1 tır da çocuklar için ürünler ve hijyen malzemesi gönderdi.