Demek ki

Himmet Güler yazdı…

Demek ki
8 Haziran 2020 08:24

Hayat ne güzel şeymiş meğer.

Geçen yıl bu vakitlerde birisi gelip de bugünleri yaşayacağımızı söylese “Hadi oradan” derdik sanırım. Film gibi günler yaşadık, yaşamaya da devam ediyoruz maalesef. Umarım tüm dünyada insanlığın düşmanı olan bu virüs belası bir an evvel sonsuza kadar biter.

Eve hapsolduğumuz günlerde insanın her şeyi bol bol düşünmesi için zamanı oluyor. Meğer biz tribünlerde omuz omuza, deplasman yollarında o otobüslerde ne kadar büyük tehlike altında bir yaşam sürüyormuşuz da haberimiz yokmuş. Bugün şehir içi otobüslere binmeye bile korkuyor insanlar. Sokak ağzı ile “kelle koltukta“, Antalyaspor için bildiğimizden çok daha fazla riske etmişiz kendimizi.

Yakında ligler kaldığı yerden devam edecek. Bırakın deplasman otobüslerini, tribünlerde oturup maç bile izleyemeyeceğiz maalesef. Federasyon başkanı son 3 maçın seyircili oynanabileceğini söyledi ama artık o eski ambiyansın yakalanması şu kısa vadede imkansız.

Futbolcularımız karantina döneminde sosyal medyadan takip ettiğimiz üzere bol bol fit kalmak için antrenman yaptı. Bütün takımların motivasyon kaybı yaşayacağı aşikar. Kalan maçlarda bu motivasyon kaybını en düşü seviyede tutan takımlar başarılı olacak. Bizim halen tehlike bölgesi ile aramızda beş puan var ve kötü sayılabilecek bir fikstürümüz var. Umarım takımımız motivasyonunu bir an evvel yakalar ve hem ligde hem kupada istediğimiz yerlere gelebiliriz.

ETİKETLER: ,