Değişmeyen Anlayış

Geçen sene gibi bir başlangıç yapmamak adına bu haftaki Akhisar maçı çok büyük önem arz ediyor …

Değişmeyen Anlayış
16 Ağustos 2017 09:20

Yeni sezon başladı. Yeni umutlar, heyecanlar, mutluluklar bizi bekliyor. Ligin ilk maçında, deplasmanda, seyircisiz maçta puan veya puanlar almamız için her şey müsaitti. Rıza Hocanın çıkardığı kadro da doğruydu. Maç başladı ve ilk dakikadan itibaren oyunu kendi sahasında kabul eden, kontralarda gol pozisyonu arayan bir takım vardı sahada. İlk yarı bizi heyecanlandırabilecek bir pozisyona giremedik. İleride tek forvet Eto’o da kendi görev yeri yerine orta sahaya yakın oynayınca, kanatlardan gelen toplar boşa gitti. Kadroya yeni yapılan transferlerin çoğu bu maçta sahada yoktu.
Puan alma ihtimalimizin yüksek olduğu bir maçta bence cesur futbol oynamadığımız için varlık gösteremeden kaybettik. Önümüzdeki haftalarda yeni transferlerin de takıma katılmasıyla oynanan futbolun daha iyi olacağını ümit ediyorum. Rıza Hocayı ilk maçtan eleştirmek haksızlık olur. Zira biz de geçen seneden kredisi yüksek olduğu bir gerçek.
10 numara konusu can acıtmaya devam ediyor. İki aydır bir türlü sonuçlanamayan bu transferden sonra taraftarlar da artık bu işten sıkıldı. Bu saatten sonra 10 numara gelmeyecekmiş gibi önümüze bakmak en mantıklısı görünüyor.

Geçen sene gibi bir başlangıç yapmamak adına bu haftaki Akhisar maçı çok büyük önem arz ediyor. Zira geçen seneki gibi ilk 6-7 hafta beklenen puanları alamazsak, geçen seneki performansımızın yanına yaklaşamayacağımızı düşünüyorum. Bu sene birçok takımın çok iyi transferler yapmış olması buna en büyük etken.

Pazar akşamı, güzel bir Akdeniz akşamında stadımızda görüşmek dileğiyle…